SALCANO MTB CUP 2012 - Novi Sad (1. april 2012.)


Elite Muškarci / Elite Men

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 ĐURĐIĆ Bojan Salcano Factory Team SRB19840513
2 MARIĆ Aleksa Salcano Factory Team SRB19910524
3 CLEPPE Wouter Veloclub Mammut, Bulgaria BEL19771014
4 BURUCZKI Szilard Hungarian National Team HUN19790113
5 JUHASZ Zsolt Hungarian National Team HUN19900724
6 PARTI Andras Hungarian National Team HUN19820918
7 MIRON Elisei CS Maros, Romania ROU19820306
8 DEAK Zoltan CS Maros, Romania ROU19830429
9 RADU Tudor CS Maros, Romania ROU19840913
10 SABAU Vlad CS Maros, Romania ROU19870812
11 PARASCHIVU Sergiu CS Maros, Romania ROU19930829
12 GLIŠIĆ Nemanja BK Novi Sad SRB19920204
13 KOVANDŽIĆ Dimitrije Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19930329
14 BOGAR Gabor Euroone-Cube MTB UCI Team HUN19740504
15 SZATMARY Andras Euroone-Cube MTB UCI Team HUN19900821
16 CSIELKA Mark Euroone-Cube MTB UCI Team HUN19910702
17 FERENČAK Urban CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19920109
18 KOROŠEC Rok CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19931124
19 HRIBOVŠEK Boštjan CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19841105
20 PIRŠ Matic CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19920926
21 VALENTINČIČ Nejc CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19900622
22 VUJOVIĆ Zoran BK Ciklomont, Montenegro MNE19910628
23 MULIĆ Demir BK Ciklomont, Montenegro MNE19930518
24 ŠTRBAC Oliver Fanatic SRB19881211
25 ŠIBAR Nikola Fanatic SRB19930321
26 PAJIĆ Srboslav Fanatic SRB19840707
27 STOJIČIĆ Milorad Fanatic SRB19931227
28 BEZMAREVIĆ Radosav biciklisticki klub Nikbike-Niksic MNE1986022
29 POPOVIĆ Boris RIS CYCLING CLUB SRB19791115
30 POPOVIĆ Marko RIS CYCLING CLUB SBR19910210
31 KOJIĆ Mario BK Doboj BIH19890730
32 ĐOLIĆ Srećko KPB Bela Stena SRB19890211
33 TEŠEVIĆ Bojan RIS CYCLING CLUB SRB19900414
34 IBISHI Jahi Energi-cycling 19931217
35 GOLOVIĆ Darko Nikbike Nikšić MNE19900109
36 JANJUŠEVIĆ Danilo Nikbike Nikšić MNE19891007
37 SVRKOTA Vladimir Nikbike Nikšić MNE19980525

Elite Žene / Elite Women

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 CRNOGORAC Jovana Salcano Factory Team SRB19920229
2 BENKO Barbara Hungarian National Team HUN19900121
3 DOSA Eszter Hungarian National Team HUN19831102
4 MODOS Gabriella Hungarian National Team HUN19820825
5 KOSTIĆ Ivana Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19920711
6 DURMAN Vanessa Fanatic SRB19900628

Juniori / Junior Men

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 STANKOVIĆ Slobodan BK Novi Sad SRB19950818
2 MALI Siniša BK Novi Sad SRB19950519
3 HARVILČAK Nikola Jednota Šid SRB19950608
4 BOGDANOVIĆ Marko RIS CYCLING SRB19940622
5 STANKOVIĆ Ognjen Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19941211
6 SIMIJONOVIĆ Marko Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19940210
7 KOSTOV Miloš Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19950831
8 SZALONTAY Bence Merida Maraton Team CST HUN19940526
9 PETKOVIĆ Milan Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19941001
10 BUBANJA Mladen BK Ciklomont, Montenegro MNE19940328
11 RAMOVIĆ Emir BK Ciklomont, Montenegro MNE19950101
12 RAMOVIĆ Dino BK Ciklomont, Montenegro MNE19951107
13 HODŽIĆ Emin BK Ciklomont, Montenegro MNE19950722
14 MULIĆ Armin BK Ciklomont, Montenegro MNE19960616
15 TRAVIČIĆ Vladan Fanatic SRB19940614
16 BABIĆ Slobodan Fanatic SRB19950811
17 NIKČEVIĆ milos BK Nikbike-Niksic MNE19940203
18 ĐOLIĆ Dejan KPB Bela Stena SRB19950529

Juniorke / Junior Women

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 JAKOTIN Kristina BK Novi Sad SRB19940123
2 RAKIĆ Milica BK Novi Sad SRB19971015
3 TRIFKOVIĆ Violeta Jednota Šid SRB19961009
4 RAJKOVIĆ Milica Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19970424
5 RAJKOVIĆ Marija Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19990124
6 DESPOTOVIĆ Nikolina biciklisticki klub Nikbike-Niksic MNE19941113

Kadeti / U-17

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 ZELJKOVIĆ Milutin BK Novi Sad SRB19970827
2 VUČKOVIĆ Filip BK Novi Sad SRB19960115
3 DEVIĆ Jovan BK Novi Sad SRB19971223
4 KOVAČ Majkl Jednota Šid SRB19970421
5 ROMAN Aleksandar Jednota Šid SRB19961124
6 ČEMERLIĆ Nikola Jednota Šid SRB19971019
7 RAONIĆ Miloš Jednota Šid SRB19961014
8 HARVILČAK Miloš Jednota Šid SRB19971204
9 MRŠIĆ Aleksandar Orlovac ,"Sistem FPS" SRB19970608
10 RAJKOVIĆ Vladimir Fanatic SRB19960824
11 GAJIN Lazar Fanatic SRB19971208
12 DESPOTOVIĆ Boban BK Nikbike Niksic MNE19961008

Mlađi Kadeti / U-15

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 MIJATOVIĆ Aleksandar BK Novi Sad SRB19980402
2 KASAPOVIĆ Marko BK Novi Sad SRB19980109
3 KOVANOVIĆ David BK Novi Sad SRB19980301
4 ĐIERČAN Darko Jednota Šid SRB19980618
5 JOVANOV Jovan Ekodrom-Ohrid 19960108003

Masters

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 VASOVIĆ Bojan BK Novi Sad SRB19701219
2 ŽUPAN Eduard BK Novi Sad SRB19740714
3 RADOVANOVIĆ Slobodan Jednota Šid SRB19730303
4 ĆUMURA Željko Jednota Šid SRB19810411
5 BOGDANOVIĆ Dejan RIS CYCLING SRB19640128
6 VRHOVNIK Mohor CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19870619
7 NOVAK Rajko CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19690128
8 MATIĆ Branislav Fanatic SRB19790821
9 GOLUBOVIĆ Branislav KPB Bela Stena SRB19670208
10 MIJATOVIĆ Milan Policajac srb19732606
11 BOŽIĆ Zoran Fanatic 19571010
12 CIMBALJEVIĆ Zoran Nikbike Nikšić MNE 1975070

Hobby Sport

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 NIKOLIĆ Viktor P.R.C. 11.09.1975.
2 ŠIJAN Zoran Individualac 05.01.1988.
3 VRANČIĆ Branislav Fanatic 06.12.1993.
4 MANOJLOVIĆ Marko Fanatic 21.03.1984.
5 PETROVIĆ Aleksandar Strazilovo 14.10.1979.
6 HEMUN Ivan Individualac 03.09.1984.
7 BOŽIĆ Uroš MTB Družina 26.08.1982.
8 ŠOLAJIĆ Moravić Individualac 09.07.1990.
9 HUNJADI Stefan RIS CYCLING CLUB 24.11.1990.
10 MATIJEVIĆ Miloš Individualci 20.07.1983.
11 HEMUN Georgije Individualac 27.01.1992.
12 GOLOVIĆ Darko Nikbike Nikšić 01.09.1990.
13 DRAGIĆEVIĆ Laketa Nikbike Nikšić 23.01.1994.

Hobby Fun

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth
1 ROŽMARIĆ Tomislav Individualac 04.09.1975.
2 RANISAVLJEVIĆ Miroslav individualac 13.09.1982.
3 INJAC Nikola Individualac 31.10.1995.
4 ĐAPIĆ Igor Nikbike Nikšić 01.07.1994.

Početnici (Y15)

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth

Početnici (Y13)

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth

Neverifikovane prijave / Unverified Applications

RB Ime / Name Klub / Club/Team Rođenje / Birth Kategorija / Category